English
strona główna iluminacje świąteczne - info galeria - symulacje nowoczesne iluminacje LED galeria - foto referencje kontakt

Nowoczesne iluminacje LED

Najnowocześniejszy system komputerowej iluminacji Neo-LED-RGB - umożliwia całoroczną dekorację obiektów lampami jedno- lub zmiennobarwnymi. Nieograniczona ilość kombinacji programowych zapewnia niepowtarzalność i zmienność wyglądu obiektu zależnie od pory roku, rodzaju świąt czy szczególnych okazji. Bardzo trwałe, energooszczędne, pomijalne koszty eksploatacji.


Hotel Marriott w Warszawie

      Duża iluminacja Hotelu wykonana w latach 2004-2005. Ponad 1200 lamp LED o mocy 3W zapewnia czytelność napisu z odległości prawie 10 km. Moc zainstalowana iluminacji to niecałe 4 kW (czyli 2 czajniki elektryczne!! )

C.H. Blue City w Warszawie - iluminacja RGB    

   Kolejny etap rozbudowy dużej iluminacji znanego centrum handlowego Blue City w Warszawie. W roku 2009 dodano 10 animowanych gwiazd - montowanych na elewacji zachodniej i wschodniej w sezonie świątecznym. Programy animacji współgrają z instalowaną przez nas wcześniej iluminacją budynku.

KEN Center

       KEN Center na warszawskim Ursynowie jeszcze przed otwarciem wzbogaciło się o iluminację linii dachowych. Lampy białe LED o zmiennej intensywności świecenia, w okresie świątecznym sezonowe dekoracje nad wejściem.

Europlex

       Wielofunkcyjny budynek w Warszawie (multiplex, obiekty gastronomiczne, pasaż handlowo-usługowy oraz biura) wzbogacił się o nietypową dekorację świetlną, jaką są zawieszone na stałe nad patio girlandy. Dodatkowo na okres bożonarodzeniowy zainstalowano obok nazwy budynku trzy animujące się gwiazdy oraz lampy LED.

CH Manufaktura w Łodzi     

       Iluminacja sezonowa C.H. Manufaktura w Łodzi. Linie na dachu zainstalowane są na stałe, a widoczne w witrynach kurtyny świetlne i wykonane z niebieskiego węża LED „kratki" montowane są na okres świąteczny.

Terminal 2 - Port Lotniczy Okęcie w Warszawie   

    1 etap iluminacji nowego terminalu w Porcie Lotniczym W-wa Okęcie. Iluminacja sezonowa montowana w okresie świątecznym.

City Gate

       Biurowiec przy ulicy Ogrodowej w Warszawie. Stała iluminacja narożnej krawędzi dachowej. Sezonowo dodano dziesięć animujących się gwiazd, których animacja współgra z liniami, tworząc bardzo ozdobne efekty.

CFP w Warszawie - siedziba centrali PKO BP

   Duża iluminacja budynku LED biurowego - Centrala PKO BP w Warszawie. Niebieskie lampy LED 1W na krawędziach budynku i ekran z białymi lampami do edycji napisów reklamowych i okolicznościowych.

Biurowec Sonata - siedziba Polskich Portów Lotniczych w Warszawie

   Typowy biurowiec iluminowany w systemie Neo-LED-RGB z zastosowaniem lamp białych 1W - widoczne możliwości nowego systemu, gdzie lampa nie tylko włącza się i wyłącza, ale także ma sterowaną moc świecenia.

Millenium Plaza (galeria handlowa)

   Oszklona ściana głównego wejścia do budynku Millenium Plaza w Warszawie. Pięć linii z białych lamp LED oraz pięć animowanych gwiazd z wysokiej klasy taśm mikroledowych. Sezonowa dekoracja świąteczna.

Galeria Olimp

   Galeria Olimp w Mińsku Mazowieckim. Pionowe linie z białych lamp LED o zmiennej intensywności światła umieszczono na zaokrąglonym narożniku galerii. Linie dachowe oświetlone w tym samym systemie. Sezonowo dodano dekorację nad głównym wejściem.

Biurowiec Kolporter w Kielcach

   Niewielka iluminacja LED zdobiąca koronę budynku biurowego Kolporter S.A. w Kielcach. Elementy zainstalowane na dole (linie z węży świetlnych) harmonizują z iluminacją wysoką.

Błekitny Wieżowiec na Placu bankowym w Warszawie

   Pierwsza iluminacja LED wykonana przez NEO w listopadzie 2004 roku. Zarysowanie konturów wieżowca - iluminacja wykorzystywana całorocznie.

© 2005 Neo web design 9art